Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ
