Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto
