Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга
