Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Style
oc: Estil

en: Generate
oc: Generar

en: Update style
oc: Actualiza l'estil

en: Add style
oc: Apondre un estil
