Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Style
ro: Stil

en: Generate
ro: Generează

en: Update style
ro: Actualizare stil

en: Add style
ro: Adăugare stil
