Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Style
ta: பாணி
