Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Generate
tr: Oluştur

en: Update style
tr: Stili güncelle

en: Add style
tr: Stil ekle

en: Media Name
tr: Medya Adı
