Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Undo
af: Maak ongedaan
