Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Clear
ar: مسح

en: Undo
ar: تراجع

en: Style
ar: نمط

en: Redo
ar: إعادة

en: Update style
ar: تحديث النمط

en: Add style
ar: إضافة نمط
