Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Undo
bs: Povrati

en: Style
bs: Stil
