Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Clear
ca: Neteja

en: Undo
ca: Desfés

en: Style
ca: Estil

en: Redo
ca: Refés

en: Generate
ca: Genera

en: Image Size
ca: Mida de la imatge

en: Update style
ca: Actualitza l'estil

en: Add style
ca: Afegeix un estil

en: Media Name
ca: Nom del mèdia
