Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Clear
cs: Vymazat

en: Undo
cs: Zpět

en: Style
cs: Styl

en: Redo
cs: Znovu

en: Generate
cs: Generovat

en: Update style
cs: Aktualizovat styl

en: Add style
cs: Přidat styl

en: Media Name
cs: Název
