Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Clear
cy: Clir

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Style
cy: Arddull
