Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Style
el: Στυλ

en: Redo
el: Ακύρωση αναίρεσης

en: Update style
el: Ενημέρωση στυλ

en: Add style
el: Προσθήκη στυλ
