Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Model
et: Mudel

en: Clear
et: Tühjenda

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Style
et: Stiil

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Add style
et: Lisa stiil

en: Aspect Ratio
et: Külgede suhe

en: Media Name
et: Meedia Nimetus
