Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Clear
eu: Garbitu

en: Undo
eu: Desegin

en: Style
eu: Estiloa

en: Redo
eu: Berregin

en: Add style
eu: Estiloa gehitu
