Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Model
fa: مدل

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Style
fa: سبک

en: Redo
fa: از نو

en: Update style
fa: به‌روز رسانی سبک

en: Add style
fa: افزودن سبک

en: Media Name
fa: نام رسانه
