Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત
