Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Size
hi: आकार

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Style
hi: अंदाज
