Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Clear
is: Hreinsa

en: Undo
is: afturkalla

en: Style
is: Stíll

en: Media Name
is: Nafn margmiðlunarefnis
