Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Undo
jv: Baléknā

en: Update style
jv: Nganyari gagrag

en: Add style
jv: Tambah gagrag
