Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Style
ka: სტილი

en: Update style
ka: სტილის განახლება
