Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Redo
kn: ಪುನಃ ಮಾಡು
