Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်
