Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Model
nl: Model/type

en: Clear
nl: Wissen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Draw
nl: Gelijk

en: Style
nl: Stijl

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Generate
nl: Genereer

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Add style
nl: Stijl toevoegen

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: Media Name
nl: Medianaam
