Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
