Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Undo
ps: ناکړ

en: Style
ps: ډول

en: Redo
ps: بياكړ

en: Update style
ps: ډول اوسمهالیزول
