Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Model
sv: Modell

en: Clear
sv: Rensa

en: Undo
sv: Ångra

en: Style
sv: Stil

en: Redo
sv: Upprepa

en: Generate
sv: Generera

en: Update style
sv: Uppdatera stil

en: Add style
sv: Lägg till stil

en: Media Name
sv: Medianamn

en: AI Tools
sv: AI verktyg
