Nano Banana Editor (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Redo
ug: قايتىلاش

en: Add style
ug: ئۇسلۇب قوشۇش
