Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Clear
am: አጥራ
