Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Style
az: Stil

en: Media Name
az: Media Adı
