Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Undo
be: Адмена

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Add style
be: Дадаць стыль
