Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট
