Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Update style
bo: བཟོ་ལྟ་གསར་སྒྱུར་བྱེད

en: Add style
bo: བཟོ་ལྟ་ཁ་སྣོན
