Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Clear
da: Ryd

en: Undo
da: Fortryd

en: Style
da: Typografi

en: Redo
da: Omgør

en: Generate
da: Opret

en: Update style
da: Opdatér stil

en: Add style
da: Tilføj format
