Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་
