Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Clear
gl: Limpar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Style
gl: Estilo

en: Redo
gl: Refacer

en: Generate
gl: Xerar

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Add style
gl: Añadir estilo
