Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
