Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Size
id: Ukuran

en: - None -
id: - Tiada -

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Clear
id: Bersihkan

en: Undo
id: Batalkan

en: Style
id: Gaya

en: Redo
id: Kembalikan

en: Update style
id: Perbarui gaya

en: Add style
id: Tambahkan gaya

en: Media Name
id: Nama Media
