Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Clear
ja: クリアー

en: Undo
ja: 元に戻す

en: Style
ja: スタイル

en: Redo
ja: やり直し

en: Generate
ja: 生成する

en: Update style
ja: 更新スタイル

en: Add style
ja: スタイルの追加

en: Media Name
ja: メディア名
