Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Update style
km: ធ្វើ​ច្ចុប្បន្នភាព​រចនាប័ទ្ម

en: Add style
km: បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​
