Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Model
lt: Modelis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Style
lt: Stilius

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add style
lt: Pridėti stilių

en: Media Name
lt: Medijos pavadinimas
