Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Model
lv: Modelis

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Undo
lv: Atcelt

en: Style
lv: Stils

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add style
lv: Pievienot stilu
