Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ
