Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Undo
pl: Cofnij

en: Style
pl: Styl

en: Redo
pl: Popraw

en: Generate
pl: Generuj

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Update style
pl: Aktualizuj styl

en: Add style
pl: Dodaj styl

en: Style Name
pl: Nazwa stylu

en: Style not found.
pl: Nie odnaleziono stylu.

en: Media Name
pl: Nazwa Mediów
