Nano Banana Editor (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Model
vi: Mô hình

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Draw
vi: Vẽ

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Redo
vi: Làm lại

en: Update style
vi: Cập nhật kiểu

en: Add style
vi: Thêm kiểu

en: Prompt
vi: Dấu nhắc
