Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты
