Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update style
ku: نوێکردنەوەی شێواز

en: Add style
ku: زیادکردنی شێواز
