Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard
