Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Model
ru: Модель

en: Style
ru: Стиль

en: Generate
ru: Создать

en: Image Size
ru: Размер изображения

en: Update style
ru: Обновить стиль

en: Add style
ru: Добавить стиль

en: Aspect Ratio
ru: Соотношение сторон

en: Media Name
ru: Название медиа
